Пелети з деревини

Розрахувати вартість

Деревні пелети відрізняються високими експлуатаційними якостями. Це матеріал у вигляді гранул циліндричної форми, які виготовляються з тирси та інших відходів деревообробної промисловості. В результаті виходить екологічно чистий паливний матеріал без токсичних домішок. При згорянні пелети виділяють багато тепла. При спалюванні 1 кг пресованої тирси виділяє приблизно 4-4,5 кВт енергії.

Купити деревні пелети недорого можна в компанії «БіоЕнергоБанк». Ми продаємо паливні матеріали власного виробництва оптом.

Класифікація продукції

У структурі менше повітря, рівень вологи зменшується. Через це гранули горять довше та виділяють сажі менше, ніж звичайні дрова при опаленні. У нас можна купити пелети наступних категорій:

При виробництві деревних пелет ми керуємось європейським стандартом А1.
Рівень зольності збільшується, якщо використовуються при виготовленні кора та пісок в ній. Мінімальний показник зольності дають листяні породи дерева (ціна на пелети цього класу вище).

Особливості палива

Дров’яні пелети, в залежності від області застосування, мають відповідні характеристики. Випускаються деревні пелети для невеликих котлів приватних будинків і великих промислових установок.

Переваги товару

Дерев’яні пелети преміального та стандартного класів відрізняє приємний запах деревини, відсутні тріщини на поверхні гранул. Представлене паливо має ряд переваг:

Завдяки низькому показнику зольності паливо практично не утворює сажу. Це просте у використанні та доступне паливо з високим показником тепловіддачі.

Наші плюси

Наша компанія є відомим виробником екологічного палива. Ми виготовляємо недорогі пелети й брикети.

Наші головні переваги:

Зробіть замовлення в каталозі або зателефонуйте нашим співробітникам, якщо виникнуть будь-які питання.