Брикети RUF із сосни

Розрахувати вартість

Брикети РУФ із сосни мають прямокутну форму, є екологічним та ефективним різновидом палива. Паливний матеріал виготовляється з тирси, отриманої при переробці деревини. У складі немає компонентів з переробленої хвойної кори та інших відходів неліквідної групи, але може бути присутня тирса дуба. Брикети з сосни завдяки особливій структурі замінюють великий оберемок дров. Тому паливо в вигляді «цеглинок» RUF затребуване серед власників приватних будинків і квартир. Купити брикети з сосни можна в компанії «БіоЕнергоБанк».

Особливості хвойних брикетів RUF

При виготовленні хвойних брикетів RUF не використовуються хімічні клейкі речовини. Спочатку вологість деревини зменшується, а потім підготовлену сировину пресують. РУФ брикети з хвойних порід відрізняються наступними особливостями:

Представлене паливо також використовується для опалення невеликих і середніх промислових об’єктів.

Час горіння звичайних дров не перевищує 1 години. При використанні RUF брикетів з хвойної сировини цей показник становить 2,5-3 години. Це полегшує процес обігріву об’єкта, робить опалення більш дешевим. Не потрібно постійно підкидати дрова в піч, котел або камін, щоб підтримувати потрібну температуру. При горінні деревний матеріал забезпечує рівномірний нагрів.

Характеристики товару

Брикет з хвойних порід дерева щільний, не виділяє кіптяви при горінні. Одна тонна РУФ брикетів заміняє 5 м³ дров. Матеріал надійно упаковується в термоусадочну плівку. Характеристики брикетів РУФ наступні:

Завдяки перерахованим особливостям паливні брикети РУФ дозволяють знизити витрати палива. На стінках димохідних каналів і всередині котла чи каміна практично не накопичується нагар.

Одна вантажна машина з об’ємом кузова 80 м³ здатна перевезти до 20-25 т брикетів. При цьому аналогічний транспорт зможе доставити за один раз всього 7-8 т дров. Тому транспортування покладених в рівні стопки блоків у формі «цеглинок» здійснюється простіше й дешевше.

Наші переваги

Наша компанія – надійний постачальник біопалива на побутові й промислові об’єкти. Ми виготовляємо недорогі пелети та брикети, які можуть повноцінно конкурувати з вугіллям. Замовити товар можна в зручний час на сайті нашого інтернет-магазину. Виберіть потрібні матеріали в каталозі та заповніть форму замовлення.

Нашими важливими перевагами є наступні:

Зателефонуйте нашим співробітникам, якщо необхідна консультація. Ми допоможемо оформити замовлення.