Брикети RUF із твердих порід

Розрахувати вартість

Дерев’яні брикети РУФ виготовляють з переробленої природної сировини. Представлене паливо ще називають євродровами, тому що це матеріал нового покоління. Брикети з дерева здатні замінити та знизити витрати дров при обігріві приміщення. При виготовленні паливних матеріалів використовуються хвойні та листяні породи. Брикети з твердих порід деревини екологічно чисті, не мають токсичних речовин. Вони застосовуються власниками приватних, громадських, промислових об’єктів для обігріву. Купити брикети з дерева можна в компанії «БіоЕнергоБанк». Ми виготовляємо і продаємо біопаливо для котлів, печей, камінів.

Позитивні якості брикетів РУФ з дерева

Подрібнена й висушена деревина обробляється за допомогою високого тиску. В результаті виходить брикет з дуже щільною структурою. Це ефективні паливні матеріали для печей, котлів, камінів. Їх застосовують для топки приміщень різного призначення. До складу не входять токсичні компоненти, тому деревні паливні брикети відрізняються високою безпекою.

Представлений матеріал характеризується рядом позитивних якостей:

Щоб замовити потрібну кількість брикетів, можна виконати розрахунок їх кількості. Можна точно розрахувати планову тривалість горіння євродров.

Особливості експлуатації

При використанні для опалення евродров продовжується термін експлуатації опалювального приладу. Інтенсивність зносу котла знижується, тому що матеріал практично не виділяє сажі, чадного газу. Основні експлуатаційні якості визначаються типом деревини. Для виготовлення брикетів використовують наступні породи:

Також можуть випускатися матеріали зі змішаної сировини. Доставка представленого палива виявляється дешевше. Завдяки зручній формі брикетів їх легко складувати на палети, перевозити вантажними машинами. Цей показник в 3-4 рази вище, в порівнянні зі звичайними дровами.

Купити дерев’яні брикети від виробника можна в зручний час онлайн, заповнивши заявку, або зателефонуйте нам для отримання консультації та допомоги в оформленні замовлення.