Пелети із дуба

Розрахувати вартість

Дубові пелети випускаються у формі гранул. Це екологічне паливо, яке разом з брикетами є гарною альтернативою звичним дровам і вугіллю. Для виготовлення пелет використовуються відходи лісопереробної промисловості (з тирси й стружки). Сировина проходить послідовну обробку, набуваючи відповідних характеристик. Купити дубові пелети в Києві з доставкою в інші регіони України можна в компанії «БіоЕнергоБанк». Наша компанія – відомий виробник якісного недорогого біопалива.

Характеристики продукції

Дубові пелети виготовляються з підготовленої сировини, яка не містить токсичних домішок. Висока щільність заготовки пояснюється впливом високого тиску. Це хороший замінник звичного твердого палива. Теплотворність гранул вища, ніж у дров.

У нас можна купити дубові пелети, які відрізняються рядом особливостей:

При однаковому обсязі пелет і дров різниця в тривалості горіння відчутна. Біопаливо горить в 2-4 рази довше.

На відміну від гранул з лушпиння соняшника, дубові гранули мають низьку зольність. Вони можуть використовуватись для опалення приватних будинків. При згорянні утворюється мінімальна кількість сажі та нагару.

Особливості палива

Ми виготовляємо біологічно чисте паливо відповідно до світових стандартів DIN. У нас можна купити пелети з дубу, яким притаманні наступні риси:

На товари діє гарантія, є необхідні сертифікати. Наші клієнти отримують паливні пелети від виробника без комісій посередників. У продажу представлені матеріали для топки, упаковані в мішки та біг-беги. Ми швидко транспортуємо замовлення по регіонах України.

Наші переваги

Наша компанія виготовляє якісні пелети та брикети, які можуть повноцінно конкурувати з вугіллям. Замовити товари можна в зручний час онлайн. Виберіть потрібні матеріали в нашому каталозі та заповніть заявку.

Наші основні переваги:

Телефонуйте нашим співробітникам, щоб задати питання щодо продукції. Ми допоможемо оформити замовлення з доставкою за вашою адресою.