Пелети з лушпиння соняшника

З лушпиння соняшника

Розрахувати вартість

Пелети з лушпиння соняшника виготовляють з відходів агропромислового комплексу. Після переробки соняшникового насіння залишається лузга. Сировина оброблюється, піддається високому тиску. Пелети з соняшника дозволяють зробити сільськогосподарське підприємство безвідходним. Купити пелети з лушпиння соняшника недорого можна в нашій компанії «БіоЕнергоБанк». Ми продаємо біопаливо оптом.

Особливості виробництва

Випуск соняшникових пелет вирішив проблему маслобійних підприємств. Раніше виникали складнощі при утилізації лузги, яка залишалася після обробки насіння. Маслобійне виробництво може отримувати до 2-3 т лушпиння в тиждень. Вивозити лузгу на звалище дорого, сировина має низьку насипну вагу.

Гранулювання дозволило використовувати побічний матеріал олійного виробництва для виготовлення палива. Для отримання паливних пелет з лушпиння соняшнику виконується ряд послідовних дій:

Потім отримані гранули фасуються в мішки. В упаковці вони зберігаються, після чого транспортуються покупцеві.

Характеристики продукції

Представлений вид пелет відрізняється високими експлуатаційними якостями. Паливні гранули мають наступні характеристики:

Екологічне паливо застосовується для обігріву промислових об’єктів. Для побутових котлів пелети з відходів соняшника підходять менше через високий показник зольності. У складі залишається невелика кількість масла, тому чистити камеру згоряння і димар доводиться частіше.

Наші переваги

Наша компанія – відомий постачальник біопалива. У нас можна купити пелети з соняшника з доставкою по всій Україні.

Переваги придбання товару в «БіоЕнергоБанк»:

Зателефонуйте нашим консультантам, які нададуть відповіді на питання та допоможуть оформити заявку.