Паливні пелети 6 мм

Розрахувати вартість

Паливні пелети 6 мм з природних компонентів застосовуються для опалення різних об’єктів. Цей матеріал виробляється з екологічно чистої сировини. Пелети 6мм використовуються для обігріву приватних будинків й інших об’єктів, де встановлені твердопаливні котли. Перевагами представленого матеріалу є компактність і зручність зберігання. Це енергоефективне паливо з низьким показником зольності. Купити пелети 6 мм недорого можна в компанії «БіоЕнергоБанк». Ми продаємо деревне біопаливо з доставкою по Україні.

Різновиди продукції

Гранули виготовляють з декількох типів сировини. Залежно від матеріалів, взятих для виробництва, визначаються експлуатаційні якості палива. У нас можна замовити пелети діаметром 6 мм, виготовлені з наступних матеріалів:

Паливо, що має вищий показник зольності, підходить для великих промислових опалювальних установок. Пелети з низькою зольністю випускаються для приватного використання.

Основні характеристики пелет діаметром 6 мм

Для виготовлення паливних гранул застосовується сировина, що відповідає ряду вимог. Основними характеристиками представленого матеріалу є:

Використання якісної сировини дозволяє отримати енергоефективні пелети. У нас можна замовити якісні паливні пелети 6 мм, що мають вагу брутто 1000 кг (±3%).

Наші переваги

Наша компанія забезпечує покупців якісним і недорогим біопаливом. Замовити товари можна онлайн в зручний для вас час. Оберіть потрібні матеріали в каталозі та заповніть форму замовлення.

В чому полягають наші переваги:

Консультант відповість на питання по телефону та допоможе оформити заявку.