Паливні брикети RUF

Розрахувати вартість

Брикети RUF є екологічним ефективним паливом, що має прямокутну форму. Матеріал виготовляється з тирси різних порід дерева (дуба, сосни та інших). У складі немає компонентів з переробленої кори та інших відходів неліквідної групи. При виготовленні використовуються тверді й м’які породи деревини. Один брикет завдяки особливій структурі замінює великий оберемок дров. Тому паливний матеріал у вигляді «цеглинок» RUF затребуваний серед власників приватних будинків і квартир. Купити брикети РУФ недорого можна в компанії «БіоЕнергоБанк». Наше паливо продається з доставкою по всій Україні.

Особливості брикетів RUF

При виготовленні брикетів РУФ не використовуються хімічні клейкі речовини. Спочатку вологість деревини зменшується, а потім підготовлену сировину пресують. Паливні брикети РУФ відрізняються наступними особливостями:

Представлене паливо використовується для обігріву не лише приватних будинків, а й невеликих і середніх промислових об’єктів.

Характеристики продукції

Паливні брикети щільні, не виділяють кіптяви при горінні. Представлений матеріал економічний. Одна тонна  РУФ брикетів заміняє 5 м³ дров. Матеріал упаковується в термоусадочну плівку.

Характеристики брикетів для опалення РУФ:

Завдяки перерахованим особливостям брикети для котла дозволяють знизити витрату палива. На стінках димохідних каналів і всередині котла практично не накопичується нагар. Чищення й зберігання представлених установок доведеться виконувати набагато рідше.

Час горіння звичайних березових дров не перевищує 1 години. Якщо купити брикети RUF, час горіння становитиме 2,5-3 години.

Наші переваги

Замовити якісне біопаливо від виробника в нашій компанії можна за оптимальними цінами онлайн в зручний для вас час.

Наші переваги полягають у наступному:

Зателефонуйте консультантам, які нададуть відповіді на ваші питання та допоможуть оформити доставку за вказаною адресою.