Паливні дубові брикети RUF

Розрахувати вартість

В пошуках альтернативного палива власники приватних будинків, громадських, промислових об’єктів розглядають такий варіант, як дубові брикети RUF. Вони виготовлені з екологічної сировини, яка не має у складі хімічних компонентів. Дубовий брикет РУФ має вигляд невеликої цегли. Він вироблений з тирси, спресованої в брикет. Матеріал має безліч переваг в порівнянні зі звичайними дровами або вугіллям. Купити дубові брикети РУФ з доставкою в усі регіони України можна в компанії «БіоЕнергоБанк». У нас можна замовити біопаливо від виробника недорого.

Особливості дубових РУФ брикетів

Популярність представленого виду палива пояснюється рядом позитивних характеристик. Брикет має зручну форму. Одна «цеглина» замінить великий оберемок дров. У складі практично немає води, що вигідно відрізняє євродрова від дерева. Це знижує кількість сажі, яка осідає на внутрішніх поверхнях. Якщо порівнювати дубові брикети РУФ з дровами, то 1 т пресованого палива замінює 5 т деревини.

Блоки виготовляються з тирси, яка перед пресуванням проходить спеціальну обробку. В структурі практично немає кисню. Це вигідно відрізняє RUF брикети від дров. В’яжучою речовиною є лігнін, який утворюється при пресуванні тирси хвойних і листяних порід.

Брикети з дубу просто транспортувати та зберігати. Досить накрити паливний матеріал плівкою, щоб на нього не потрапляла вода.

Характеристики продукції

Представлене паливо виготовляють зазвичай на лісообробних підприємствах. Це дозволяє організувати безвідходне виробництво. Для РУФ палива використовують тирсу дубу, тому що ця деревина має низький вміст смол.

Основні характеристики дубових брикетів:

При горінні матеріал не має характерного для дров потріскування, іскріння. Тепловіддача брикетів висока. Завдяки структурі, в якій практично немає кисню, а також низькій зольності не відбувається іскріння при горінні.

Переваги палива

Дубові брикеті для котла та каміна стійкі до впливу вологи, прості у використанні. На внутрішніх поверхнях топки, димоходу практично не відкладається сажа. Завдяки цій особливості РУФ брикетів очищення каналів для відведення диму виконують набагато рідше.

Для зберігання та перевезення не потрібно багато місця. Це робить використання брикетів комфортним. Матеріал практичний і простий в експлуатації. Завдяки перерахованим якостям брикети РУФ вигідно замовляти замість дров і вугілля.

Наші плюси

Наша компанія – надійний партнер по забезпеченню побутових і промислових покупців біопаливом. Ви можете вибрати потрібні види пелет, брикетів онлайн в зручний час. Замовляючи біопаливо від виробника, ви отримуєте наступні переваги:

Зателефонуйте нашим співробітникам, якщо знадобиться консультація. Ми відповімо на поставлені питання та допоможемо оформити заявку.