Паливні пелети

Розрахувати вартість

Паливні пелети з рослинних, природних компонентів застосовуються для опалення різних споруд. Це паливо виробляється з екологічно чистої сировини. Пелети використовуються для обігріву приватних будинків та інших об’єктів, де встановлені твердопаливні пелетні котли. Перевагами представленого матеріалу є компактність, зручність зберігання. Це енергоефективне паливо у вигляді гранул з низьким показником зольності. Купити паливні пелети високої якості можна в компанії «БіоЕнергоБанк». Ми виготовляємо та продаємо біопаливо з доставкою по всій Україні.

Типи сировини

У нашій компанії ви зможете купити паливні пелети, які відповідають європейським і українським стандартам. Це гранули, виготовлені з відходів деревообробних підприємств. При виробництві використовуються тирса, стружка, обрізки, борошно, тріска, горбиль.

Залежно від породи дерева, взятого для виробництва, визначається теплотворність паливних пелет. Ми виготовляємо гранули з наступних видів сировини:

До складу не входять токсичні матеріали та компоненти.

Наші переваги

Ви можете замовити якісні пелети та брикети недорого. На наші товари діє гарантія, в наявності є всі необхідні сертифікати. Паливо відповідає діючим стандартам, використовується в котлах будь-якої потужності.

Наші вагомі переваги:

Зателефонуйте нашим співробітникам або оформляйте замовлення онлайн в зручний час, заповнивши заявку.