Агро-пелети

Розрахувати вартість

Агро-пелети – різновид екологічного палива для котлів. Це гранули, виготовлені з різної рослинної сировини. Паливо зручне в застосуванні, виділяє велику кількість тепла при горінні. Агро-пелети зберігаються в мішках в сухому приміщенні. Завдяки зручному фасуванню таке паливо для котла легко складати. Купити агро-пелети недорого можна в нашій компанії «БіоЕнергоБанк». Ми продаємо паливо для котельні оптом.

Особливості агро-пелет

Гранули з агропромислової сировини виготовляються за технологією, аналогічною деревним пелетам. Матеріал очищається, просівається і сушиться, піддається пресуванню. Паливні гранули мають діаметр від 6 або 8 мм. Обрати агро-пелети можна для обігріву приватного будинку чи господарського об’єкта.

Особливості пелет з агросировини та відходів рослинництва:

Властивості пелет залежать від типу сировини, використаної під час виробництва. Гранули випускають з соломи, лушпиння соняшника, стебел кукурудзи, лушпиння гречки, рису та інших відходів агропромисловості.

Пелети з лушпиння соняшника користуються попитом серед споживачів. Матеріал відрізняється високою тепловіддачею. Представлене паливо може використовуватись у промислових котлах.

Наші переваги

Наша компанія – великий виробник екологічного палива. Ми виготовляємо недорогі пелети, брикети, що можуть використовуватися в побутових або індустріальних котлах. Нами постачається багато видів екологічного палива. Замовити товар можна в онлайн-каталозі, заповнивши форму замовлення.

Наші головні переваги:

Зателефонуйте за вказаними номерами телефонів нашим співробітникам. Консультанти нададуть відповіді на питання та допоможуть оформити замовлення.