Пелети для котлів

Розрахувати вартість

Пелети для твердопаливних котлів застосовуються для опалення різних приміщень. Це екологічно чисте паливо, яке виробляється з природної сировини. Пелети для котла призначені для обігріву приватних будинків, громадських та промислових об’єктів. Це енергоефективний ресурс, який відрізняється низькою зольністю. Пелети випускаються у формі гранул. Представлений паливний матеріал сьогодні досить затребуваний.

Особливості пелет

Завдяки наявності великої кількості відходів у деревообробній галузі, поширеності сировини для виробництва пелет, таке паливо користується попитом серед домовласників і різних організацій.

В нашій компанії можна купити пелети для котла з доставкою по Україні. Вартість, експлуатаційні якості визначаються деревною сировиною, яка застосовувалась при виробництві. Фракція має циліндричну форму. Діаметр може становити 6 або 8 мм. Довжина гранул — від 5 до 40 мм.

Зольність пелет на порядок нижча, ніж у дров і вугілля (в 20 разів). Тому при спалюванні утворюється менше сажі і забруднень. Чистити внутрішні поверхні твердопаливного котла і димоходу доведеться рідше.

Різновиди

У нашій компанії ви зможете замовити пелети для твердопаливних котлів, які відповідають європейським і українським стандартам. На товари нашого виробництва діє гарантія, в наявності є всі необхідні сертифікати. На вибір пропонується гранульоване паливо, що виготовлене з наступних видів сировини:

До складу не входять токсичні сполуки.

Наші переваги

У нашій компанії можна замовити пелети та брикети недорого. Ми гарантуємо клієнтам наступні переваги:

Зателефонуйте нашим консультантам, щоб отримати відповіді на питання та допомогу в оформленні замовлення.