Соснові пелети

Розрахувати вартість

Паливні пелети з сосни – це екологічно чисте паливо. Для виготовлення використовуються тирса, стружка хвойних порід та інші відходи деревообробної галузі. Паливний матеріал випускається в гранулах. Це хороший замінник дров, вугілля та інших видів твердого палива. На відміну від гранул з лузги рослин, представлений матеріал універсальний, може використовуватись у побутових опалювальних приладах. Замовити паливні пелети з сосни можна в компанії «БіоЕнергоБанк». Ми виконуємо доставку в усі регіони країни.

Особливості палива

Хвойні пелети зручні в застосуванні. Деревний матеріал подрібнюється, очищається та сушиться. Потім сировина проходить стадію пресування. В результаті утворюються гранули, які легко зберігати й транспортувати. У нас можна замовити пелети з хвойних порід деревини, що мають наступні характеристики:

При горінні пелет виділяється більше ккал енергії, ніж у дров. Соснові пелети обирають для піролізних котлів побутового чи промислового типу.

Вагомі характеристики

Пелети коштують недорого. При виробництві гранул не використовуються сполучні, клейкі хімічні компоненти. Це паливо, яке тримає форму завдяки лігніну — компоненту, що виділяється при пресуванні сировини.

Переваги пелет:

Замовляйте біопаливо на нашому сайті в зручний час. Телефонуйте консультантам, щоб задати питання щодо товару та отримати допомогу при оформленні замовлення.