Гранульовані пелети

Розрахувати вартість

Сьогодні власники приватних будинків, громадських та промислових об’єктів приділяють велику увагу вибору палива для обігріву приміщень. Щоб знизити енерговитрати, використовується екологічно чисте паливо. Паливні гранули або пелети відрізняються високою енергоємністю, перевершують за всіма параметрами звичайні дрова. При їх використанні зменшується кількість викидів у атмосферу. Купити паливні пелети в гранулах можна в компанії «БіоЕнергоБанк». Ми виготовляємо і продаємо біопаливо з доставкою по всій Україні.

Особливості продукції

Паливні гранули або пелети з деревинної сировини є продуктом переробки відходів деревообробних підприємств. Подібний матеріал дозволяє зробити виробництво безвідходним. Залежно від використаного типу сировини, визначаються експлуатаційні якості пелет. У нас можна замовити соснові та дубові пелети від виробника, які мають наступні характеристики:

Підготовлені вироби проходять обробку високим тиском. В результаті отримується щільний матеріал з мінімальною кількістю повітря в структурі. Паливні пелети в гранулах при високій енергоємності дозволяють ефективно опалювати споруди різного розміру.

Переваги

Зростання попиту на пелети обумовлено рядом позитивних якостей біопалива. При виготовленні гранул не використовуються токсичні хімічні компоненти. Це безпечне паливо, яке коштує недорого.

Вагомі переваги пелет з деревини:

Представлені переваги роблять паливні гранули затребуваними серед користувачів твердопаливних котлів різного призначення.

Замовити якісні пелети й брикети можна на сайті. Заповніть заявку онлайн у зручний час. Доставка оформляється одразу після обробки заявки, адже паливні матеріали є на наших складах. Щоб задати питання щодо продукції, телефонуйте нам за вказаними контактними номерами телефонів.