Паливні пелети 8 мм

Розрахувати вартість

Вирішуючи, чим топити котел або піч, дізнайтеся про якості гранульованих матеріалів. Пелети 8 мм – поширений матеріал для побутових і промислових опалювальних приладів. Це екологічне паливо, яке виготовляється з рослинної сировини: деревини, лушпиння соняшника та інш. Пелети та брикети відрізняються високою тепловіддачею, перевершують за всіма параметрами звичайні дрова. Купити пелети 8 мм недорого можна в компанії «БіоЕнергоБанк». У нас можна замовити якісне паливо від виробника.

Різновиди палива

Пелети 8 мм виготовляються з відходів сільськогосподарських і деревообробних підприємств. Залежно від використаної сировини, визначаються експлуатаційні характеристики гранульованого палива.

Підготовлений матеріал проходить обробку високим тиском. В результаті отримують щільний склад, який має мало повітря в структурі. Рослинні, деревні гранули мають високу теплотворність. До складу не входять токсичні домішки. Це дозволяє використовувати їх для топки печей, твердопаливних котлів.

У нас можна замовити наступні пелети діаметром 8 мм:

Пелети діаметром 8 мм відповідають вимогам українських і європейських стандартів. У нас можна замовити паливо від виробника, яке має реальний показник вологи менше 0,5%. Це дозволяє подовжити періоди між чищеннями димаря та топки.

Особливості продукції

Обираючи, яке паливо використовувати для опалення, все більше власників віддають перевагу пелетам. Гранули діаметром 8 мм відрізняються рядом особливостей:

Гранули з низьким відсотком золи у складі використовують для топки котлів в приватних будинках. Якщо зольність висока, біопаливо підходить для обладнання промислового об’єкта.

Замовити якісні пелети та брикети можна на сайті, заповнивши онлайн-форму в зручний час. Замовлення швидко транспортуються по Україні. Щоб оформити доставку, задати питання щодо товару, телефонуйте нашим консультантам за вказаними телефонними номерами.