Брикети Nestro

Розрахувати вартість

Паливні брикети Nestro – екологічний матеріал. Вони виготовляються з деревної тирси, стружки методом пресування. Брикети Нестро використовуються для топки котлів в приватних будинках, на громадських, промислових об’єктах. Представлений вид палива має циліндричну форму. Це хороша альтернатива дровам або вугіллю. Купити брикети Nestro можна в компанії «БіоЕнергоБанк». Ми виготовляємо та продаємо біопаливо оптовими партіями за низькими цінами з доставкою по Україні.

Особливості брикетів

Брикети Nestro ще називають євродровами. Представлена альтернатива класичному паливу не поступається за показником теплотворення.

Виробники Nestro використовують при виготовленні відходи деревообробної промисловості. Соснова та дубова тирса очищається, надлишок вологи зменшується. Підготовлену сировину пресують під високим тиском. Заготовки обробляють при високих температурах. Після оплавлення зовнішні поверхні паливних матеріалів стають міцними.

Спеціальна технологія, яку використовує наша компанія при виробництві брикетів, дозволяє отримати матеріал з наступними характеристиками:

У процесі пресування та під впливом високих температур тирса й стружка виділяють лігнін. Цей компонент виконує функцію сполучної речовини для розсипчастої сировини.

Галузь застосування

Купити паливні брикети Нестрой можна для котла, що працює на твердому паливі. Замовляти альтернативне біопаливо можна для приміщень різного призначення. Вибирайте деревний паливний матеріал для наступних агрегатів:

Біопаливо можна купити для обігріву теплиць, саун, бань та інших специфічних об’єктів. Паливні брикети виділяють при горінні приємний деревний аромат, тому з їх допомогою готують барбекю, використовують як замінник дров для мангалу.

Для розтопки потрібно покласти кілька тонких прутів в топку, підпалити їх і почекати, поки полум’я розгориться. На них кладуть тверді брикети, які швидко розпалюються при наявності нормальної тяги.

Наші переваги

Наша компанія – великий постачальник брикетів і пелет. На власному виробництві ми випускаємо якісне біопаливо для приватного та промислового застосування. Ви можете купити паливні брикети Nestro, РУФ або пелети недорого.

Оформіть замовлення в зручний час, заповнивши онлайн-форму, або зателефонуйте нашим консультантам.