Пелети для опалення

Розрахувати вартість

Пелети для опалення виготовляються з деревини, тому представлене паливо відрізняється високими експлуатаційними якостями. Це матеріал у вигляді гранул циліндричної форми, які виробляються з тирси та інших відходів деревообробної промисловості. В результаті виходить екологічно чисте паливо без токсичних домішок. Купити пелети для опалення можна для приватного, громадського чи промислового об’єкта. При згорянні паливний матеріал виділяє багато тепла. Купити твердопаливні пелети недорого можна в компанії «БіоЕнергоБанк». У нас можна замовити якісне паливо від виробника.

Класифікація продукції

Пелети для опалення з деревних відходів застосовують в невеликих котлах приватних будинків і великих промислових установках. При виготовленні палива використовуються породи з мінімальним вмістом смол. У структурі менше пор з повітрям, рівень вологи також зменшується. Через це гранули горять довше і виділяють сажі менше, ніж звичайні дрова. Випускаються такі види деревних пелет:

При виробництві деревних пелет ми керуємось європейським стандартом.

Переваги палива

Рівень зольності стає вищим, якщо при виготовленні гранул використовувалася сировина з корою та піском в ній. Мінімальний показник зольності дають пелети з листяних порід дерева. Дерев’яні пелети преміального та стандартного класів мають приємний запах деревини, відсутні тріщини на поверхні гранул.

Паливо нашого виробництва має ряд переваг:

Завдяки низькому показнику зольності, екологічне паливо практично не утворює сажу. Тому чистити внутрішні поверхні котлів, димоходів доводиться набагато рідше. Ви отримуєте просте у використанні та недороге паливо з високим показником тепловіддачі й довгим горінням.

Замовити паливо з доставкою можна онлайн чи зателефонувавши за номерами телефонів, вказаними на сайті. Ми швидко транспортуємо замовлення по Україні.